Nóż Taktyczny Elite Force

Nóż Taktyczny Elite Force

Nowość

35,00 zł

10 Items

Krótki opis:

Nóż taktyczny charakteryzujący się znakomitym stosunkiem jakości do ceny.

More details

Najbliższa wysyłka za
Koszty dostawy od: 9,90 zł

Nóż Elite Force EF104 posiada ząbkowane ostrze Spear Point wykonane ze stali nierdzewnej 420. Ten typ głowni posiada agresywny czubek, dzięki czemu nóż wykazuje bardzo dobre właściwości przebijające i penetrujące. Ostrze otwiera się bardzo szybko dzięki wbudowanemu asystentowi otwierania "Spring Assisted Opening". Zadaniem użytkownika będzie lekkie wysunięcie głowni, a resztę wykona właśnie wspomniany asystent. Dodatkowym atutem wspomagającym otwieranie jest flipper, który po otworzeniu noża zamienia się w jelec zabezpieczający dłoń przed zsunięciem się na ostrze.


Ząbkowanie Combo znacznie ułatwia przecinanie lin, pasów i innych materiałów włóknistych. Głownia noża pokryta jest czarną powłoką antyrefleksyjną.  


Rękojeść wykonana jest z wytrzymałego metalu gwarantująca pewny chwyt w każdej sytuacji. Posiada charakterystyczne wycięcia przeprowadzone w technologii CNC. Na rękojeści znajduje się wygodny klips ułatwiający przenoszenie noża. Na końcu rękojeści znajduje się wybijak do szyb znajdujący praktyczne zastosowanie również jako narzędzie do samoobrony.


Nóż cechuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Nóż Taktyczny Elite Force

Nóż Taktyczny Elite Force

Nóż taktyczny charakteryzujący się znakomitym stosunkiem jakości do ceny.

10 inne produkty w tej samej kategorii: