Krzyż harcerski 1913-2013

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 150,00 zł 150.00

  • Autor - Tomasz Sikorski
  • Liczba stron - 550
  • Książka wydana w twardej oprawie.

    Książka przedstawia 100-letnie dzieje odznaki na tle historii Polski i losu Polaków. 

ilość szt.
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 11112

Opis

Pierwsza część zawiera informacje dotyczące okresów i miejsc, w których funkcjonował krzyż harcerski, wzbogacona dokumentami i relacjami. Daje to tło historyczne dla materiału zawartego w części katalogowej, gdzie prezentowane są krzyże harcerskie.

  • W nawiązaniu do setnej rocznicy funkcjonowania odznaki, w katalogu zamieszczone zostały symbolicznie fotografie 100 wzorów i wersji krzyża harcerskiego wraz z informacjami dotyczącymi czasu i okoliczności ich powstania, opisami szczegółów edycyjnych, oszacowaniem przypuszczalnych wielkości nakładów oraz określeniem dostępności na rynku kolekcjonerskim. 
  • Katalog zawiera też reprezentatywny wybór miniatur krzyża harcerskiego oraz prezentację egzemplarzy odznaki z nabiciami harcerskich stopni.

Opinie o produkcie (0)

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium