Spray na komary/kleszcze MozziWatch (bez DEET, bez GMO, bez parabenów)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 29,00 zł 29.00

Płyn w sprayu przeznaczony do stosowania na skórę w celu odstraszania komarów kleszczy i kuczmanów. Bez DEET, bez GMO, bez parabenów. Może być stosowany u dzieci do 6 miesiąca życia i kobiet w ciąży. Repelent na owady. Grupa produktowa 19. Produkt biobójczy. Przed użyciem przeczytać etykietę.

 Data ważności: styczeń 2025

ilość szt.
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: 70D3-9811A

Opis

Sposób użycia: Napełnić pompkę. Rozpylać w pozycji pionowej równomiernie na odsłoniętą skórę. Unikać kontaktu z oczami. Nie spożywać. Nanosić u małych dzieci pomijając ręce. Stosować raz dziennie u dzieci w wieku od 6 miesięcy do 6 lat. Nie stosować u niemowląt poniżej 6 miesiąca. Odpowiedni do stosowania u dorosłych i dzieci powyżej 6 lat do dwóch razy dziennie. Zapewnia ochronę przez 6 godzin przed komarami, 4 godziny przed kuczmanami i 5 godzin przed kleszczami. Dawka skuteczna: 1ml/600 cm2. Przechowywać poniżej 30°C.

Substancja czynna: Olejek z eukaliptusa cytrynowego, uwodniony, cyklizowany, 300g/kg (Citriodiol), CAS nr: 1245629-80-4).

UWAGA:  Preparat działa drażniąco na oczy! Substancje zawarte mogą powodować reakcję alergiczną. Przechowywać z daleka od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu.

Pierwsza pomoc: 
W przypadku dostania się do oczu - ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. 
W przypadku połknięcia - w przypadku złego samopoczucia zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
W przypadku nadmiernego wdychania - może spowodować nudności, bóle głowy, zawroty, i zatrucie (nie rozpylać w małych, zamkniętych pomieszczeniach).

MozziWatch Spray to długotrwały, roślinny środek odstraszający komary, kleszcze i meszki. Jest to niezawierająca DEET alternatywa dla syntetycznych środków odstraszających owady, której skuteczność została potwierdzona naukowo. Testowany dermatologicznie i bezpieczny dla skóry.

Ważne informacje

Odpowiedni dla wszystkich miejsc na całym świecie, w tym obszarów tropikalnych. Udowodniono naukowo, że chroni przed komarami przenoszącymi wirusa Zika, malarię, gorączkę denga, wirusa Zachodniego Nilu, żółtą gorączkę, Chikungunya i inne choroby przenoszone przez komary. Chroni również przed kleszczami przenoszącymi boreliozę i kleszczowe zapalenie mózgu.

Data ważności: styczeń 2025

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium