Śpiwór Indus

Śpiwór Indus

Nowość

139,00 zł

19 Items

Krótki opis:

Wysokiej jakości ultralekki śpiwór Indus firmy Meteor. Niezwykle mały po spakowaniu, a zarazem ciepły i puszysty, znajdzie zastosowanie tam gdzie liczy sie każdy kilogram i miejsce. Sprawdzi się zwłaszcza w okresie wiosna-lato. 

More details

Najbliższa wysyłka za
Koszty dostawy od: 9,90 zł

Cechy produktu:

 • Wysokiej jakości ultralekki śpiwór Meteor Indus
 • Temperatura Komfortu już od 15st
 • Temperatura extremalna do -2st
 • Możliwość łączenia dwóch śpwiorów w jeden duży
 • Wypełnienie Microfibre 3D o gramaturze 100g/m2
 • Tkanina zewnętrzna to mocny RIP-STOP Diamond 290T
 • W środku przyjemny w dotyku Soft Poliester 210T
 • Duży i wygodny nie krepuje ruchów
 • Dodatkowy rzep zapobiegający rozpinaniu
 • Wieszaki do suszenia 
 • Ściągacz przy kapturze
 • Zamek od środka śpiwora
 • Dodatkowa kieszonka w środku
 • W komplecie regulowany pokrowiec
 • Waga 0,7 kg
 • Wymiary po rozłożeniu: 220cm x 76cm
 • Wymiary po spakowaniu: 15cm x 29-21cm
 • Dla osoby o wzroście max 195cm
 • Dostępny w dwóch bardzo ładnych kolorach

TRZYWARSTWOWA BUDOWA ŚPIWORA:
  • warstwa od zewnątrz - RIP-STOP Diamond 290T - oddający parę wodną i nie przepuszczający zimna oraz wilgoci materiał posiadający charakterystyczną wypukłą kratkę (wzmocniony poprzez dodanie w stałych odstępach dodatkowego, mocniejszego włókna. Zapobiega to rozdzieraniu się materiału). 

  • warstwa środkowa - 100g/m2 MICROFIBRE 3D - włókno poliestrowe: niealergiczne, bez dodatków organicznych, nie wchłania pary wodnej (odprowadza na zewnątrz pot. W tej warstwie dodatkowo są specjalne włókienka puste w środku o zwiększonym współczynniku izolacyjności, w których zmieszczone są mikrokanaliki.

 • warstwa od wewnątrz - SOFT POLIESTER 210T - przyjemny w kontakcie ze skórą materiał, w dotyku przypomina bawełnę - nie śliski! Nie przepuszcza ciepła wytwarzanego przez organizm, przepuszcza parę wodną.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Śpiwór Indus

Śpiwór Indus

Wysokiej jakości ultralekki śpiwór Indus firmy Meteor. Niezwykle mały po spakowaniu, a zarazem ciepły i puszysty, znajdzie zastosowanie tam gdzie liczy sie każdy kilogram i miejsce. Sprawdzi się zwłaszcza w okresie wiosna-lato. 

10 inne produkty w tej samej kategorii: